Blero

Текст песни Bashkë

Bashkë видео клип

Blero
Обзор
Голоса:
0
Смотри также:
Неверный текст?

Blero - Текст песни Bashkë

Bëhu pak ma guximtare,
Mos freno ndjenjat e tua
Le ta dine t' gjithe kete çast
Se une e ti do t'jemi bashke
Per ty jetoj, per ty endrroj
Per ty gjithçka une perballoj
Ti nje fjale, une nje shikim
Krejt rastesisht
N'ate perqafim
Gjithçka nisi si nje loje
Eja prane mos u frigo
Mos mendo se do t'tradhetoj
Se veç ty te dashuroj Une e ti bashke
Gjitha do i kemi bashke
Kurkush nuk na ndane tash
Vetem ne te dy,
te dua ty Tash prane te kam une ty
Dhe shikoj ata dy sy
Puthjet tua une shijojBlero - Bashkë - http://ru.motolyrics.com/blero/bashke-lyrics.html
Asgje tjeter s'deshiroj
Per ty jetoj, per ty kendoj
Me ty gjithcka dua te provoj
Te dy bashke te lutemi
Qe asgje t' mos na pengoj
Dashurine qe ndaj me ty
Perjetesisht nje mrekulli Une e ti bashke
Gjitha do i kemi bashke
Kurkush nuk na ndane tash
Vetem ne te dy,
te dua ty Mos mendo se t'tradhtoj
Se vec ty te dashuroj
Ndonese kurre s'do te iki
Une gjithemone prane teje do t'jem
Dhe kurre nuk do t'largohem Une e ti bashke
Gjitha do i kemi bashke
Kurkush nuk na ndane tash
Vetem ne te dy,
te dua ty

Оставить комментарий

Что вы думаете о песне "Bashkë"? Напишите ваш комментарий.

Рекомендуемые песни